Nasza kuchnia, Twoja przyjemność.

Nasza kuchnia jest głęboko zakorzeniona w tradycji włoskiej, ale na nowo interpretujemy potrawy i smaki według nowoczesnego klucza. Będziesz cieszyć się z włoskich potraw, ale z intrygującym melanżem smaków i aromatów.

img02

Główną cechą kuchni włoskiej jest jej prostota.

Jest to kuchnia bogata w naturalne, odżywcze i zdrowe składniki. Wybieramy wszystkie te składniki, które są świeże, sezonowe i wysokiej jakości, przez co możemy zaoferować bogactwo i niepowtarzalność smaków naszych dań.
Jesteśmy w stanie połączyć wszystkie te elementy i zaoferować Ci najwyższą jakość usług, łącząc tradycję włoską z domieszką innowacji, nie zapominając o odpowiedniej prezentacji dań, serwowanych na pięknej zastawie.

img02

Włoskie jedzenie jest formą sztuki, talerz jest płótnem szefa kuchni.

Wyjątkowość potrawy zależy od magii i unikalnego połączenia składników, wynika z niepowtarzalnej fuzji smaków i aromatów, z czasu obróbki i wagi pojedynczego produktu, kreatywnych umiejętności kucharza i staranności przygotowywania.
Czasami wystarczy mały szczegół do przekroczenia granicy "normalnego" gotowania i zmianę zwykłego dania w prawdziwy triumf smaku.

img02
img02

Nasze menu odzwierciedla doskonałość, kulturę kulinarną jak również unikalne dziedzictwo Włoch.

W naszym menu można znaleźć dania lekkie a zarazem wyrafinowane, przygotowane przy użyciu oliwy z oliwek i obejmujące szeroki wybór potraw, które są w stanie zaspokoić wyszukane gusta oraz wymagające podniebienia.
Zobowiązujemy się serwować dania oparte o świeże i różnorodne składniki nie zapominając o personalizowaniu smaków. Poświęciliśmy dużo czasu na poszukiwania i wybór odpowiednich receptur, aby móc pokazać Ci w małym kawałku Włoch kulinarny gourmet.

Menu

Poniżej znajdują się przykładowe menu, które możemy dla Ciebie przygotować.
Oczywiście możemy skomponować w pełni niestandardowe menu pasujące do Twojego gustu i potrzeb.